КРЕДИТНА СПІЛКА «КАПІТАЛ»

Адреса: 72312, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Гетьманська , буд. 91

У зв`язку з прийняттям у грудні 2001 року Закону України «Про кредитні спілки» ініціативною групою мешканців Мелітополя та Мелітопольського району почала проводитися робота щодо створення кредитної спілки на території нашого регіону.

Спільними зусиллями 21 червня 2002 року було проведено установчі збори щодо заснування кредитної спілки з назвою «Капітал», затвердження Статуту спілки, обрання керівних органів, затвердження Положень щодо регулювання діяльності цих органів, в яких взяло участь 55 чоловік.

15 липня 2002 року Статут кредитної спілки «Капітал» з питань кредитування та розрахунків погоджено Управлінням НБУ в Запорізькій області, а 15 серпня 2002 року Запорізьке обласне управління юстиції видало свідоцтво про реєстрацію об`єднання громадян за № 391, яким законодавчо затверджено право на здійснення статутної діяльності кредитної спілки «Капітал».

Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України на початку 2004 року було створено всі необхідні законодавчі передумови щодо проведення перереєстрації кредитних спілок з урахуванням їхнього статусу фінансової установи. Тому робота кредитної спілки «Капітал» була спрямована на проходження всіх необхідних процедур щодо перереєстрації спілки в Держфінпослуг, внесення інформації про неї до Державного реєстру фінансових установ, отримання ліцензії на здійснення депозитної діяльності.

У жовтні 2006 року за сприянням правління Мелітопольського районного споживчого товариства кредитною спілкою «Капітал» було придбано офісне приміщення загальною площею майже сто квадратних метрів.

З 2006 року кредитна спілка «Капітал», не втративши членство в Асоціації кредитних спілок Запорізької області, стала повноправним членом Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС), набувши тим самим представництва в найчисельнішій організації кредитних спілок України, яка займається лобіюванням інтересів спілок на загальнодержавному рівні.

 

Інформація про види фінансових послуг, що надає чи може надавати кредитна спілка "Капітал"

 

Види фінансових послуг

Необхідність наявності ліцензії (так/ні)

Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту 

 так

Залучення фінансових активів із зобов"язанням щодо наступного їх повернення

 так